• erzurumfirma@gmail.com
  • 05424491208

Yıkmaksan Bina Yıkım Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
231 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Muhammet KORKUT
  • ADRES: Bağdat Caddesi No:75 D:9 Kızıltoprak Kadıköy
  • TELEFON: 0 (551) 147 0810
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Yıkmaksan Bina Yıkım Hizmetleri, kentsel dönüşüm faaliyetleri ülkemizde hız kazandığıdan yani 2012 yılından beri Türkiye’de hizmet vermektedir. Yıkmaksan Bina Yıkım Hizmetleri, 4. nesil bir yıkım şirketidir ve şu anda dağın batısındaki en büyük yıkım yüklenicisidir.

Yıkmaksan Bina Yıkım Şirketi, ülkedeki en büyük yıkım projelerinden bazılarını tamamladı.

Yıkmaksan Bina Yıkım Şirketi, projeniz için yıkım, kazı ve genel yüklenicidir! Hedefimiz, birlikte çalıştığımız herkesle beklentiyi aşan bir hizmet sunmak, güvenli ve iyi bir çalışma ortamı sağlamak ve ulusal düzeyde yıkım sağlamaktır.

Yıkmaksan Bina Yıkım Hizmetleri Yıkım ve Kazı, tamamı profesyonel işletme ekibimiz tarafından yönetilen, bobcats, damperli kamyonlar ve ekskavatörler dahil olmak üzere kapsamlı bir makine filosuna sahiptir.

Amacımız, tüm Türkiye’deki Yıkım ve hafriyat gereksinimleriniz için profesyonel ve sorunsuz bir deneyim sunmaktır. Her zaman dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmak için sağlam bir üne sahibiz.

Yıkmaksan Bina Yıkım Hizmetleri Yıkım ve Kazı, tam / kısmi yıkım, saha temizliği, beton kaldırılmasından genel bobcat çalışmalarına kadar çeşitli yıkım ve kazı projelerinde ücretsiz, sabit fiyat teklifi sunar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.