• erzurumfirma@gmail.com
  • 05424491208

SandMasa – Masa Sandalye ve Masa Ayakları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
200 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Muhammet KORKUT
  • ADRES: Davutpaşa Cad. Topkapı Tim-2 İş Merkezi No:348 Kat:2, 340 Zeytinburnu
  • TELEFON: 0 (551) 147 0810
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Cafe masa sandalye, ana şirketimiz SandMasa‘nın çatısı altına giriyor Ailenin sahip olduğu ve işlettiği SandMasa, en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla sunmaya çalışıyor. Doğrudan halkla uğraştığımız için, toptancıyı kesip çok çeşitli ürünlerde müşterilerimize önemli tasarruflar sağlayabiliyoruz.

Burada, cafe masa sandalye bölümümüzde, hızla büyüyen cafe endüstrisinin ihtiyaçları ile irtibatta kalmaya odaklanıyoruz ve şimdiye kadar işletmelere olduğu kadar işletmelere de kaliteli cafe mobilyaları sağlayan başarılı bir işletme kurduk. Tamamen kurulmuş olarak hazırız. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve illerinde depolarımız var ve tüm Türkiye’ye gönderim yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Birkaç yıldan beri iş dünyasında olmak, müşterilerimizin sadece neye ihtiyacı olduğunu iyi bir şekilde anladığımızı söylemek doğru. Uygun fiyata yüksek kaliteli, pratik cafe mobilyalar aradıklarını belirttiler ve biz de bunu yapmaya gayret ediyoruz. Ayrıca, piyasaya çıktıklarında her zaman yeni ve heyecan verici ürünler aramaktayız. Sonuç olarak, eğer müşteri belirli bir tarz veya renkte bir sandalye, eşleşen bar tabureleri veya belirli bir masa yüksekliği arıyorsa, o zaman şansımız stoklarımızda olacaktır.

Web sitemizi gezmekten ve inanılmaz tasarrufları kontrol etmekten zevk alacağınızı umarız. İsterseniz cafe masa sandalye depomuzda size göstermeyi çok isteriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.