• erzurumfirma@gmail.com
  • 05424491208

Oltu nakliye | Evden eve taşıma şirketi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
137 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 5424491208
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ERZURUM

FİRMA HAKKINDA

Oltu’da nakliye hizmeti veren bir çok firmayı içinde barındırmaktadır. Biz de bu firmalar içinde kendi hizmetimizi vermekteyiz. Farklı yönümüz ise verdiğimiz hizmeti garantili veriyor olmamızdır. Ayrıca evden eve taşıma şirketleri arasında profesyonel ekip ile hizmet veren nadir firmalardan biriyiz. Hizmetimiz şehir içi veya şehirler arası olarak verilmektedir. Her türlü taşıma işleriniz için bizi tercih edebilirsiniz, özellikle TIR, kamyon yada küçük araç taleplerinize aynı gün içinde yanıt veriyor olacağız.

Oltu nakliye firmaları fiyatları

Nakliye hizmetimiz için fiyatlandırma işlemi yapılacak işe göre değişiklik göstermektedir, taşınacak malın cinsi, taşıma mesafesi ve taşıma yapılacak olan dairenin kat sayısı bu fiyatlandırmayı etkilemektedir. Bu nedenle en doğru nakliye ücretini almak için bizi aramanız ve expertiz hizmetimizden ücretsiz faydalanmanız gerekmektedir. Sadece Erzurum değil tüm Türkiye’de işini profesyonel olarak yapan her nakliye firması, fiyatlandırma işlemi için bu yöntemi kullanmaktadır. Bu yüzden gönül rahatlığı ile herhangi bir ücret ödeme kaygısı yaşamadan bizi arayabilirsiniz.

Firmamız size en uygun nakliye fiyatlarını sunmayı taahhüt etmemektedir. Ancak en kaliteli nakliye lojistik hizmetini sunacağımızı garanti edebiliriz. Eğer bir nakliyeci veya herhangi bir hizmet sektörü size en ucuz fiyat garantisi veriyorsa alacağınız hizmetten şüphe duymanız gerektiğini size net belirtebiliriz. Bizden alacağınız hizmet ile kıyasladığımız zaman ise size Oltu’ın en kaliteli hizmetini en ucuz fiyata vereceğimizi söyleyebiliriz. Kaliteli hizmeti olması gerekenden daha ucuz fiyattan alabileceksiniz.

Erzurum nakliye firmaları listesi bulabileceğiniz bir çok web sitesi bulunmaktadır, bu siteler içerisinde Oltu’da nakliye fiyatları ne kadar diye bir göz atarsanız piyasa fiyatları hakkında genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Burada göreceksiniz ki kaliteli hizmeti kimse ucuza vermiyor. Sizler de hizmet alan müşteriler olarak eşyalarınıza zarar gelmesini yada taşıma işlemi esnasında herhangi bir rahatsız edici davranış görmek istemezsiniz.

Tavsiye ve Önerilerimiz

  • 1- Bulduğunuz nakliyecinin güvenilir olduğuna dikkat edin. Bunu anlamak için o nakliyeci ile ilgili varsa web sitesinde ki yoksa sosyal medya adresinde ki yorumlara bakabilirsiniz.
  • 2- Taşıma öncesinde eşyalarınızı fotoğraflamanız, taşıma sonrasında oluşabilecek herhangi bir eşya hasarını kanıtlamanız da size yardımcı olacaktır.
  • 3- Kutulamayı siz yapıyorsanız, kutuların içinde ki özellikle kırılabilecek eşyalar arasında boşluk bırakmamaya özen göstermelisiniz.
  • 4- Kutulama yaparken kutularınıza numaralandırma yapmanız da hem hangi kutunun hangi odaya ait olduğu konusunda taşınma sonrasında sizi yormayacak hem de herhangi bir eksiklik durumunda hızlı farkındalık oluşturmaya ve zamandan tasarruf etmenize olanak sağlayacaktır.

Nakliye firması arayanlar için en önemli tavsiyemiz ise kesinlikle web sitemizde bulabileceğiniz telefon numaraları aracılığı ile bizi aramaları olacaktır. Aramanız üzerine anlaşma sağlanması halinde nakliye aracımız belirtilen gün ve saatte kapınızda olacak işinin ehli personellerimiz taşıma işlerinizi elit bir şekilde tamamlayacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.