Erzurum Firma Rehberleri

87 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: Eylül 4, 2019 9:36 pm
  • TARİH: 05.09.2019
  • WEB ADRESİ: https://eerzurum.com
  • ORGANİZATÖR: E-Erzurum Firma Rehberi
  • YER: Erzurum

ETKİNLİK HAKKINDA

E – Erzurum firma rehberi olarak bizim misyonumuz takipçilerimize çağa ayak uydurma fırsatı ve aradıkları herhangi bir firmayı bizim aracılığımız ile bulup işlerinin stabil bir şekilde görülmesini sağlamaktır. Firma rehberi günümüzün en önemli web hizmetlerinden birisidir, şöyle ki özellikle farklı bir ile yerleşmek durumunda kalan öğrenci yada memur olanlar için o ilde aradığı her sektörden insanı anında bulmak çekilmez bir çiledir.

 

Ancak işini iyi yapan ve içerisinde gerçekten amacı müşyeri memnuniyeti olan firmaların bulunduğu bir rehber tahmin edilenden çok daha fazla iş yükünü azaltacaktır, biz de Erzurum için bunu hedeflemekteyiz ve hedefimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

 

Firma Rehberlerinin Önemi

 

Bulunduğunuz herhangi bir il için birden çok firma rehberi sitesi bulabilirsiniz, bunlar arasında bir seçim yaparken seçiminize etki eden birinci etken google sıralaması olacaktır, peki google sizi her zaman doğru adrese götürür mü?

Firma rehberi sitesi seçerken içeriğinin güncelliğine dikkat etmeni sizin açınızdan faydalı olacaktır. Neden mi? Bir firma rehberi düşünün içerisinde onlarca firma var ve 10 senedir faal durumda bir site ancak 3 yıldır bir güncelleme yok içeriğinde, burada belkide işini bırakmış yada elinde böyle bir imkan var diye o imkanı başka birine kiralamış satmış olan firmalar bulabilirsiniz.

 

Bu size yaptırdığınız işin doğru yapılmaması, işi yapanın o konuda uzman olmaması yada iş ile alakası bile olmayan bir kişinin sizin hizmetinize talip olması anlamına gelir. Böyle bir durumun ne gibi sonuçlar doğıracağını anlatmama gerek bile yok sanırım, bu yüzden seçiminizi yaparken dikkat etmelisiniz.

 

Hangi Firma Rehberini Seçmelisiniz

 

Türkiye çapında hizmet veren bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar firma rehberi sitesi vardır bunlar güncelliği ve güvenilirliğini kanıtlamış firmalardır ve kesinlikle tavsiye edebileceğimiz firmalardır.

 

https://www.bulurum.com
https://www.esnafbul.com

 

Bunlar haricinde bir de her il için yerel firma rehberi siteleri bulunur, bu noktada dikkat edilmeli ve yukarıda bahsettiğim güncellik aranmalı. Çünkü tamamen para kazanma amaçlı açılan ve amacına ulaşmayınca adeta firma çöpüne dönmüş bir çok firma rehberi yerel site bulunmaktadır.

 

İşte burada belirtmek istediğim önemli nokta şu E – Erzurum firma rehberi olarak biz her gün bünyemizde bulunan firmalar ile irtibat kurup herhangi bir hizmet aksaklığının önüne geçmek için temaslar kurarız. Bununla yetinmeyip web sitemizi güncel tutmak için Erzurum ile alakalı bilgi verici yol gösterici makaleler oluşturup E-Erzurum blog da yayınlamaktayız. Bunu yaparken tabi ki biz de para kazanmayı hedeflemekteyiz ancak ilk hedefimiz her zaman için müşteri memnuniyeti sağlamaktır, biten bir günün ardından arkamızda memnun müşteriler bırakabilmişsek o gün bizim için çok iyi geçmiş demektir.

 

E-Erzurum Firma Rehberi olarak siz değerli Erzurum halkına minnettarız, bu minnet borcumuzu ise uzun yıllar vereceğimiz kaliteli hizmet ile ödemeye çalışacağımızdan şüpheniz olmasın.

 

E-Erzurum Firma Rehberi Misyonumuz

 

E-Erzurum firma rehberi sitesi kayıt işlemi için herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır, iş rehberi kaydınızı bedava yapabilir ve firmanızı yayınlayabilirsiniz.

 

Hizmetimiz firma bulma veya ekleme rehberi hizmetidir ve sadece bu işlem için ücret ödemeniz gerekmemektedir ancak, gold yada vip firma başvuruları için tarifemizde belirtilen fiyatların ödenmesi gerekiyor.

 

Erzurum e şirket firma rehberi hizmet listesi ve kategorilerini inceleyerek firmanızı uygun kategori altına kaydetmeniz önemle rica olunur. Haricen firmanız için yeterli düzeyde (min 200 kelime) hakkında yazısı yazmanızı aynı şekilde rica ediyoruz.

 

Sitemiz firma kartvizit rehberi olarak öne çıkmaktadır bu nedenle ön plana çıkarılan kartvizit bilgilerinizin ardında firmanızı detaylı anlatan bilgiler olmak zorundadır. Bu müşterilerin seçim aşamasında sizi tercih etme nedeni de olabilir.

 

E-Erzurum firma rehberi içinde bulunan tüm firmaların online iletişim kanalları olmalı ve arayan müşteri herhangi bir iletişim kanalı ile bu firmalara ulaşabilmelidir.

 

Erzurum şehir firma rehberi içinde tanıtım ve ticaret amaçlı bulunabilirsiniz, yapacağınız tüm hizmet yada alışverişlerinizde çok dikkatli ve titiz davranmanız önemle rica olunur. E-Erzurum firma tanıtım rehberi olarak kendimize uzman kadro kaliteli hizmet prensibini yol haritası edindik ve tüm Erzurum firmaları içinde bünyemize katılımın en önemli şartı bu olarak kabul edilmelidir.