• erzurumfirma@gmail.com
  • 05424491208
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
735 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Recep
  • ADRES: h. avni ulaş mah yenişehir palandöken erzurum
  • TELEFON: 5424491208
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ ERZURUM

FİRMA HAKKINDA

Halı yıkama, temizlik sektöründe büyük bir öneme sahiptir. Erzurum halı yıkama firmamız sizler için kurumsal hizmet sunmakta ve uzman ekibi ile halı yıkama işlerinizde uygun fiyatlı çözümler sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti anlayışı ile uzun zamandan beri sektörde faaliyet göstermeye devam eden firmamız evinizin en değerli ve en çok kirlenen eşyalarından olan halılarınızı büyük bir titizlikle yıkamakta, kurutmakta ve sizlere temiz bir şekilde teslim etmektedir.

Kurumsal bir firma ile çalışmak sizin de hakkınız ve halı yıkama hizmeti de son derece önemlidir. Alanında deneyimli bir ekip ile çalışan firmamız büyük bir özen içerisinde halı yıkama ihtiyaçlarınıza çözüm sağlamaktadır.

Erzurum Halı Yıkama Hizmeti

Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız profesyonel ekibi ve zamanında teslimatı ile Erzurum halı yıkama sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır. Yeni gelişen teknolojik ekipmanların tercih edildiği firmamızda çalışma prensibi olarak her zaman kaliteyi ön planda tutulmaktadır.

Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda yıkanacak olan halılarınız adresinizden sizin belirttiğiniz saatte teslim alınır, firmamızın kapalı yıkama alanlarına getirilir. Halılarınız önce toz alma makinesi ile temizlendikten sonra yıkama ve durulama makinesi işleminden geçirilir.

Daha sonra titreşimli sıkma makinesi ile kurumaya hazır hale getirilen halılarınız, kuruduktan sonra özenle ambalajlanır ve adresinize teslim edilir. Halı yıkama hizmetinin her aşamasında firmamız tarafından yeni ekipmanlar kullanılmaktadır. Gelişime açık ve yenilikçi olan firmamızda en kısa sürede halı yıkama işlemi tamamlanır ve adresinize halılarınız teslim edilir.

Erzurum halı yıkama fiyatları

Erzurum halı yıkama hizmetinde her zaman profesyonel ve ekonomik çözümler sunmaya gayret eden firmamız halı yıkama fiyatlarını piyasanın çok altında sizlere sağlamaktadır. Modern ekipmanların kullanıldığı büyük bir titizlikle yerine getirilen halı yıkama hizmetini bizlerden bu kadar uygun fiyata aldığınıza siz bile inanamayacaksınız.

Halı yıkama fiyatları halınızın türüne ve metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. En sağlıklı fiyat bilgisi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir hizmetimiz hakkında hem detaylı bilgi alabilir hem de fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz. Fiyat bilgisi aldıktan sonra talep etmeniz durumunda en kısa sürede çalışanlarımız adresinize ulaşır ve yıkanacak olan halılarınızı teslim alır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.